معرفی موسسه


معرفي موسسه

مؤسسه کيش‌اير تهران به عنوان مرکز آموزش زبان‌هاي خارجي در سال 1377 تأسيس گرديد و پا به عرصه آموزش‌هاي تخصصي، کاربردي و مهارتي گذاشت.

 مؤسسه در راستاي گسترش خدمات در کل کشور اقدام به عقد قرارداد با مؤسسات فعال در سطح کشور و اعطاي نمايندگي به آنها نموده است که تاکنون 40 مؤسسه در شهرستان‌ها و يک مؤسسه در تهران موفق به اخذ نمايندگي کيش‌اير شده‌اند. مؤسسه کيش‌اير تهران با اخذ نمايندگي از دانشگاه کمبريج دپارتمان ESOL کد مرکز IR089 اقدام به برگزاري دوره‌ها و آزمون‌هاي اصلي TKT, BEC, CPE, CAE, FCE نموده است.

همچنين با اخذ نمايندگي کالج ترينيتي لندن (کد مرکز 9901) آزمون‌هاي سطوح مقدماتي تا پيشرفته مکالمه زبان انگليسي را در مؤسسه كيش‌اير تهران و شعبات آن برگزار مي‌نمايد.

آموزشگاه زبان پاسارگاد ايرانيان، نماينده مؤسسه کيش‌اير تهران اين افتخار را دارد که دوره‌هاي آموزشي زبان‌هاي خارجي از جمله انگليسي، فرانسه، آلماني، اسپانيايي، ايتاليايي در تمام گروه‌هاي سني (6 سال به بالا) و نيز دوره‌هاي آمادگي امتحانات بين‌المللي IELTS, TOEFL را با کيفيت بالا و تضمين رضايت مشتري ارائه دهد. اساتيد مجرب و با انگيزه، توجه خاص به سيستم آموزشي، امکانات، محيط آموزشي و رويكرد علمي و كارشناسانه به آموزش، از جمله مواردي است که کيش‌اير مشهد را از ديگر مؤسسات متمايز مي‌کند. مؤسسه کيش‌اير مشهد ديدگاه سنتي به آموزش زبان را کنار گذاشته و آموزش را بر پايه‌ي يكي از جديدترين روش‌هاي آموزشي به نام" kAC"  بنا نهاده است.

با توجه به فضاي رقابتي موجود در بازار آموزش زبان، کيش‌اير هدف اصلي خود را کاهش زمان و ارائه‌ي محتواي کاربردي بنا نهاده است؛ از اين رو براي اولين بار در کشور، ساختار و سازمان فکري نويني را تدوين نموده‌ايم تا بر اساس آن زبان‌آموزان بتوانند با کم‌ترين دغدغه و نگراني و نيز صرف کم‌ترين هزينه توانمندي‌هاي ارتباطي خود را در حوزه‌ي زبان، گسترش داده و از اين مهارت ارزشمند در پيشبرد آموزشي و حرفه‌اي خود بهره ببرند.

در کيش‌اير، آموزش زبان به صورت تعاملي و چند جانبه با تمرکز بر توانمندي‌هاي چهارگانه مورد نياز:Listening, Speaking, Reading, Writing,  به همراه تقويت گرامر، لغت و تلفظ صحيح جهت پيشبرد اهداف گوناگون مورد توجه قرار مي‌گيرد، کيش‌اير از آخرين روش‌هاي آموزشي و معتبرترين اساتيد و مدرسين زبان براي اين مهم بهره جسته است.

افتخارات

كيش‌اير مشهد در سال1390 در بين شعبات کل کشور به عنوان بهترين و با کيفيت‌ترين مرکز انتخاب گرديد.
انتخاب و اعطاي تنديس برند برتر آموزش زبان‌هاي خارجي به مؤسسه کيش‌اير تهران از ديدگاه دانشجويان و دانش‌پژوهان:
بعد از جمع‌آوري نظرسنجي‌هاي انجام شده از روزنامه راه مردم از بين دانشجويان دانشگاه آزاد و سراسري در تهران، مؤسسه کيش‌اير تهران بار ديگر در بين رقباي عرصه آموزش سربلند بيرون آمد و موفق به اخذ تنديس برند برتر آموزش زبان از ديدگاه دانشجويان و دانش پژوهان شد. در کنفرانس برند آموزش که در تاريخ 05/02/91 در محل برگزاري همايش‌هاي بين‌المللي دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد، از موسسه کيش‌اير تهران تقدير و تشکر بعمل آمد و تنديس برند برتر آموزش زبان به اين مؤسسه اهدا شد.

با توجه به اهميت دوره‌هاي آيلتس و تافل در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري به عنوان امتيازي قابل توجه در تراز كنكور، از طرف سازمان سنجش اين دوره‌ها در آموزشگاه كيش‌اير با كيفيتي متفاوت برگزار مي‌گردد:


IELTS
آمادگي IELTS در سه دوره انجام مي‌شود؛ شرط ورود به اين دوره‌ها داشتن توانايي كسب حداقل نمره 4.5 از آزمون آزمايشي IELTS كه توسط خود مؤسسه برگزار مي‌شود، مي‌باشد؛ و براي زبان‌آموزان اين مؤسسه نيز گذراندن سطح KAC9 مي‌تواند مجوز ورود به اين دوره‌هاي آمادگي باشد.
زبان‌آموزاني كه شرايط فوق را دارا نمي‌باشند مي‌توانند پس از انجام مشاوره حضوري و تعيين سطح، در كلاس‌هاي مكالمه‌ي اين آموزشگاه شركت نموده تا آمادگي لازم را جهت ورود به دوره‌هاي آمادگي آيلتس پيدا كنند.
آزمون IELTS به عنوان جامع‌ترين آزمون از سوي مراكز معتبر جهاني معرفي شده است. در نتيجه اكثر متقاضيان ادامه تحصيل، مهاجرت و يا كار، ناچار به گذشتن از اين مرحله با نمرات قابل قبول طرف خارجي مي‌باشند. آزمون IELTS به دو شکل Academic وGeneral  برگزار مي‌شود. بعضاً براي مهاجرت آزمون General مورد نياز است و افرادي كه قصد ادامه تحصيل در دانشگاه‌ها را دارند بايد در آزمون Academic شركت نمايند.


 TOEFL IBT

اين مقطع نيز به سه دوره تقسيم مي‌شود. شرط ورود به اين دوره‌ها گذراندن KAC9 و يا شركت در آزمون تعيين سطح مي‌باشد.
هدف اين دوره آمادگي دانشجويان براي شركت در امتحانات رسمي TOEFL IBT است.آزمون TOEFL IBT يكي از آزمون‌هاي معتبر جهاني است، كه مورد قبول كليه‌ي دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي داخلي و خارجي مي‌باشد. براي ادامه تحصيل در دانشگاههاي ساير كشورهاي خارجي زبان نيز داشتن نمره خوب در آزمون TOEFL IBT  به جاي IELTS  قابل قبول است.نحوه برگزاري کلاس‌ها مؤسسه زبان کيش‌اير به شرح ذيل مي‌باشد:
بزرگسالان

عادي در طول هفته: 2جلسه در هفته هر جلسه 120 دقيقه، طول ترم 2 ماه – در سال 6 ترم برگزار مي‌شود.
عادي در طول هفته: 3جلسه در هفته (زوج يا فرد) هر جلسه 90 دقيقه، طول ترم7 هفته – در سال 6 ترم برگزار مي‌شود.
عادي آخر هفته: پنجشنبه يا جمعه از ساعت 8 الي 13، طول ترم 2 ماه – در سال 6 ترم برگزار مي شود.
فشرده آخر هفته: پنجشنبه عصر 2جلسه و جمعه صبح 3جلسه، طول ترم 4 هفته – در سال 10 ترم برگزار مي‌شود.
فشرده: پنج جلسه در هفته از شنبه تا چهارشنبه هر جلسه 90 دقيقه، طول ترم 4 هفته – در سال 10 ترم برگزار مي‌شود.


كودكان و نوجوانان

دو جلسه در هفته، هر جلسه 120 دقيقه، طول ترم 2 ماه – در سال 6 ترم برگزار مي‌شود.
دو جلسه در هفته، هر جلسه 90 دقيقه، طول ترم 3 ماه – در سال 4 ترم برگزار مي‌شود.
سه جلسه در هفته، (زوج يا فرد) هرجلسه 90دقيقه، طول  ترم 2 ماه – در سال 6 ترم برگزار مي‌شود


سوابق آموزشي

عقد قرارداد و برگزاري دوره‌هاي آموزش زبان‌هاي خارجي از سطح مقدماتي تا پيشرفته براي مديران و پرسنل شركت‌ها و ارگان‌هاي دولتي و خصوصي، توسط مؤسسه كيش‌اير تهران و مشهد:


1- قطار شهري مشهد
2- سازمان مديريت پسماند (بازيافت)
3- اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوي
4- بانک ملي
5- بانک صادرات
6- بانک تجارت
7- اداره کل راه و شهرسازي خراسان رضوي
8- اداره کل تامين اجتماعي خراسان رضوي
9- شركت SSP Group
10- مجتمع تجاري پروما
11- شرکت مهندسي مشاور طوس آب

12-نظام صنفي رايانه اي خراسان رضوي
13- اتحاديه خدمات کامپيوتري خراسان رضوي
14- بخش آموزش و پژوهش وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات

 

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 05138433116